2024. évi segédeszköz pályázat

Pályázat lejárati ideje : 2024-09-27 23:59

A Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületének elnöksége 2024. július 30-án megtartott elnökségi ülésén hozott határozata alapján segédeszköz pályázatot ír ki az egyesület rendes tagjai részére. A pályázat keretösszege 2000000 (azaz kettő millió forint, ami a Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége által 2024-ben átutalt SZJA 1% támogatásból kerül finanszírozásra. Az adható támogatás egy főre eső minimális összege 10000 (azaz tízezer Forint, de legfeljebb a beszerzett eszköz ára, a maximális összege pedig 40000 (azaz negyvenezer forint. A megvásárolni kívánt segédeszközt a rendes tag minden esetben maga szerzi be, és a saját nevére és lakcímére kell a számlát kérnie. A nem a pályázó tag nevére kiállított számlát nem tudjuk elfogadni.

Minden más fontos részlet az alább meghallgatható tájékoztató hanganyagból, illetve letölthető pályázati kiírásból ismerhető meg.

Letölthető anyagok