Éves közgyűlés 2024.04.27.

Program kezdete : 2024-04-27 09:30

M E G H Í V Ó

Tisztelt Tagtársunk!

A Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesülete 2024. április 27-én (szombat) 9 óra 30 perces kezdettel tartja éves közgyűlését, melyre Önt szeretettel meghívjuk.

Amennyiben a fenti időpontban a közgyűlés nem határozatképes, úgy 10 órára a jelenlévők számától függetlenül, változatlan napirenddel új közgyűlést hívunk össze.

A megismételt közgyűlés az eredeti napirenden szereplő ügyekben a megjelent tagok számára tekintet nélkül határozatképes.

Az ülés helye:

A Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetségének székháza

(1146 Budapest, Hermina út 47.)

Napirend:

1. Elnöki megnyitó
  2. A levezető elnök, a jegyzőkönyvvezető, a hitelesítők és a segítő személyek megválasztása
  3. Az elnök beszámolója az elmúlt időszak eseményeiről
  4. A felügyelőbizottság 2023. évi beszámolójának ismertetése és tudomásul vétele
  5. A 2023. évi egyszerűsített éves beszámoló és közhasznúsági melléklet ismertetése és elfogadása
  6. A 2023. év szakmai beszámolójának ismertetése és elfogadása
  7. A 2024-es költségvetési terv ismertetése és elfogadása
  8. Új Jelölőbizottság megválasztása
  9. Új országos küldöttek választása
  10. Az egyesület 2023. szeptember 1-jén elfogadott új alapszabályának bíróság által előírt módosításainak elfogadása
  11. Döntés a Vakok Lakásgondjainak Megoldását támogató Alapítvány alapítói jogainak gyakorlásának átvételéről
  12. Hozzászólások, javaslatok

A napirendekhez kapcsolódó anyagok alább letölthetőek:

Felhívjuk tagtársunk figyelmét, hogy a tagok regisztrációja aláírt jelenléti ív alapján történik. Kérjük, hogy a közgyűlés eredményessége érdekében a meghirdetett 9 óra 30 perccel kezdődő időponttól előre láthatólag 14 óráig a közgyűlés határozatképességét biztosítani szíveskedjen!

Az érvényes tagsági igazolványát, mely a szavazás alapfeltétele, mindenki hozza magával!

Megjelenésére feltétlenül számítunk!

Budapest, 2024. április 5.

Bukta Bence

Elnök