Új szolgáltatás: Bankkártyás fizetési lehetőség az egyesületnél!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesülete újabb lépést tett az akadálymentesítés és a korszerű ügyintézés felé. Mostantól lehetőség nyílik a bankkártyás fizetésre az egyesület ügyfélszolgálatán!

Mit jelent ez a gyakorlatban?

• Tagdíjfizetés: A személyes tagdíjbefizetés mostantól bankkártyával is lehetséges.
  • Tagkönyv és fotó: A tagkönyv kiváltása vagy a tagkönyvbe való fényképkészítés díja is egyszerűen rendezhető kártyával.
  • Mobilflotta számla: A mobilflotta szolgáltatáshoz kapcsolódó számlák kiegyenlítése is megoldható bankkártyával.
  • Adományozás: Támogatóink számára még egyszerűbbé vált az adományozás folyamata.

Hogyan működik?

Az egyesület ügyfélszolgálatán egy nyomógombos bankkártya terminál került elhelyezésre. A terminál a következő fizetési módokat támogatja:

1. Hagyományos bankkártyás fizetés: A kártya behelyezésével és a PIN-kód megadásával.
  2. Érintéses fizetés: Egyszerűen érintse a kártyát a terminálhoz.
  3. Mobilfizetés: Okostelefonnal vagy más mobil eszközzel is lehet fizetni az érintéses fizetést támogató alkalmazások segítségével.

A terminál gombjai a szabványos jelölésekkel vannak ellátva, különös tekintettel az 5-ös számbillentyű jelölésére, ami segíti a tájékozódást a billentyűzeten.

Miért előnyös ez?

1. Kényelem: Nincs szükség készpénzre, elég a bankkártyát vagy a mobiltelefont magunkkal hozni.
  2. Biztonság: A készpénzforgalom csökkentésével növeljük a biztonságot.
  3. Gyorsaság: A tranzakciók gyorsan és egyszerűen végrehajthatók.
  4. Akadálymentesség: A nyomógombos terminál lehetővé teszi, hogy látássérült tagjaink is önállóan fizethessenek, beleértve a PIN-kód megadását is.

Bízunk benne, hogy ez az új lehetőség megkönnyíti tagjaink és támogatóink számára az ügyintézést, és hozzájárul egyesületünk hatékonyabb működéséhez!

Kérdés esetén kérjük, forduljanak bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz!

Köszönjük, hogy együtt tehetünk egy lépést a korszerűbb és akadálymentesebb ügyintézés felé!

Bukta Bence elnök

Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesülete