Kulturális, szabadidős és sportprogramok

Fontos Önnek a közösség? Egyesületünknek is! Éppen ezért évente közel 30-40 rendezvényt szervezünk, ahol tagjaink kikapcsolódhatnak, találkozhatnak, beszélgethetnek. A programok skálája széles körű, az egyszerű gyalogtúráktól a színházlátogatáson át a Látássérült Emberek Segédeszköz Konferenciájáig (LESEK) tart. Ha mégis lenne olyan terület, amelyen egyesületünk kevés programot szervez, minden tagunknak lehetőséget biztosítunk, hogy tagozatot hozzon létre, és szervezzen olyan programokat, amelyek érdeklődési körébe esnek.

Aktuális és korábbi programjainkról a Programok menüpontban tájékozódhat. Ha semmiről sem akar lemaradni, a lap alján iratkozzon fel hírlevelünkre, melyben minden várható eseményről beszámolunk.