Heti elektronikus hírlevél

Csatlakozzon Ön is a Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületének heti elektronikus hírleveléhez!

Friss, hiteles és érdekes hírekkel várjuk minden kedden, ahol négy izgalmas rovatban mutatjuk be a legfontosabb történéseket:

• A Hermina Egyesület hírei: Aktuális események, projektek és programok, amelyek közvetlenül érintik közösségünket.
  • A MVGYOSZ hírei: A Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetségének (MVGYOSZ) friss hírei, a Szövetség előző heti hírleveléből válogatva.
  • Hermina-színes – Önök kérték: Tagjaink által beküldött, fontos és érdekes hírek, amelyek a látássérülteket érinthetik.
  • Partnerszervezeteink hírei: A velünk együttműködő szervezetek legújabb hírei, programjaik, pályázati felhívásaik.

Ne maradjon le a legfrissebb információkról! Iratkozzon fel hírlevelünkre most a honlapon található űrlap segítségével, vagy lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal!

Tartson velünk, és értesüljön elsőként a látássérültek közösségét érintő legfontosabb hírekről!