BKK hírek

Egyesületünk hosszú évek óta válogatja, és teszi hozzáférhető formában elérhetővé tagjai számára a Budapesti Közlekedési Központ legfontosabb híreit hírlevél formájában. A szolgáltatás napjainkban is aktuális, hiszen a BudapestGO nehezen megközelíthető képernyőolvasóval. A szolgáltatás keretében egyesületünk munkatársa kiválogatja a BKK-tól érkező e-mailes értesítések közül a legfontosabb változásokat, amelyet egy képernyőolvasóval könnyen kezelhető hírlevélbe állít össze. A hírek válogatása során a tartós változásokra koncentrálunk, mivel olyan forgalmi változások/akadályok kiküldésének, amelyek rövid határidőn belül elhárulnak, nincs értelme.

Amennyiben szeretné igénybe venni BKK hírek szolgáltatásunkat, feliratkozhat a hírlevélre a lap alján, vagy az alábbi menüpontban