ÚJ TÁVLATOK A RETINA BETEGSÉGEINEK GYÓGYÍTÁSÁBAN

Program kezdete : 2017-04-20 15:00

Programajánló

„Új távlatok a retina betegségeinek gyógyításában”

Erről a témáról tart előadást az érdeklődők számára Hundzsa Gyula, a Retina Magyarország Egyesület elnöke. A betegegyesület évek óta működik, a retina disztrófiás és az időskori makuladegenerációs betegeket fogadja tagjaként és szakmailag támogatja. Az előadás foglalkozik majd e betegségek genetikai diagnosztizációjával, a génterápiás gyógyítási eljárásokkal, valamint az őssejt-terápia lehetőségeivel. Tájékoztatás és legfrissebb információk az e-Sight szemüvegről (gyengén- és alig-látók látását segítő okosszemüveg).

Időpont: 2017. április 20. csütörtök, 15 óra.

Helyszín: MVGYOSZ Székház, 1146 Budapest, Hermina út 47., Kiselőadó Terem

A Retina Magyarország Egyesület facebook-oldala:

Reméljük, minél többen eljönnek tagjaink közül erre a szakmai programra. Megköszönjük, ha részvételi szándékukat előzetesen jelzik a csorba.kinga(kukac)herminaegyesulet.hu e-mail címen vagy telefonon Csorba Kingának a 06/1- 3848440/107 melléken. De előzetes visszajelzés nélkül is mindenkit szeretettel várunk.