Tavaszi zsongás

Program kezdete : 2019-04-05 15:00

A VGYHE keretében működő Nosztalgia Klub 2019 április 5.-én 15 órai kezdettel „Tavaszi zsongás” címmel zenés délutánt rendez az MVGYOSZ Székházának Hermina Termében (1146 Budapest Hermina út 47.). Meghívott vendégek: Szvorák Katalin énekművész, Kovács Böske és Kisnémedi-Varga Pál előadóművészek. Zongorán közreműködik: Hegedűs Valér zongoraművész a Kultúra Lovagja. A műsorban népszerű Mária énekek, népdalok, slágerek, kuplék, operettek és magyar nóták hangzanak el. Verset mond Borsodi Zsuzsa és Tóth Péter Pál. Az érdeklődőknek büfé is rendelkezésre áll. A belépőjegyek ára 400 Ft, mely a rendezvény helyszínén a program kezdete előtt vásárolható.

Minden érdeklődőt szeretettel hív és vár a jó szórakozás reményében a Nosztalgia Klub Vezetősége