Tárgyfejtés

Program kezdete : 2017-06-06 15:30

Schopp Ildikó művészetpedagógus egyesületünk érdeklődő tagjai számára iparművészeti foglalkozást tart a Műcsarnokban. A foglalkozás leírása:

Tárgyak rengetegében igyekszünk megfejteni, mi mire való, miért van – vagy éppen miért nincs – szükségünk rájuk. Alkossunk használati tárgyakat a saját ízlésünk szerint!

A Körülöttünk, Nemzeti Szalon 2017. Iparművészet és Tervezőművészet című kiállításon lehetőség nyílik erre.

Időpont: 2017. június 6. kedd 15.30 óra

Helyszín: Műcsarnok, Budapest, Dózsa György út 37. (a Hősök terénél)

A kiállítás ismertetője:

Ahhoz, hogy a foglalkozás valódi élményt nyújtson, maximum 10 fő részvételére van lehetőség. Várjuk érdeklődő tagjainkat 15.15. órakor a Műcsarnok bejáratához vezető lépcsősor tetején. A belépő és a rendezvény ingyenes.

Ha valaki látó kísérővel jönne, természetesen a kísérőt is szívesen látjuk.

Kérjük, hogy részvételi szándékukat előzetesen legyenek szívesek június 5.-ig jelezni a csorba.kinga(kukac)herminaegyesulet.hu

email-címen vagy telefonon

Csorba Kingának az 1- 3848440/107 melléken.

Mindenkit szeretettel várunk!