NOSZTALGIA KARÁCSONY 2020

Program kezdete : 2020-12-25 15:00

Tisztelt Tagtársunk!

A karácsonyi műsort a Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületének Horizont Kultúrcsoportja készítette a Nosztalgia Klub tagjai számára.

Sok szeretettel kívánunk nagyon kellemes Ünnepeket és Boldog Új Esztendőt minden tagtársunknak!

A műsor tartalma: 1. Ünnepi köszöntő – elmondja: Bereczk Istvánné klubvezető. 2. Szentkarácsony Eljött – ének: Nagy Krisztina. 3. A zöld fenyő című vers – előadó: Borsodi Zsuzsa. 4. Isten Pénze c musical-Áldott Minden Ember – előadó: Nagy Krisztina. 5. Legyen Ünnep – előadja: Rédai Tímea. 6. Ligeti János: Karácsony éjszakáján – előadó: Tóth Péter Pál. 7. Szentkarácsony Eljött – ének: Nagy Krisztina. 8. Juhász Gyula: Karácsony felé című vers – előadó: Nagy Krisztina. 9. Csillagszóró című vers – előadó: Tóth Péter Pál. 10. Mennyből az Angyal karácsonyi ének. 11. A videón egy pazarul feldíszített karácsonyfa látható. 12. A hang és videó anyagot összevágta és feltöltötte: Farkas Péter VGYHE elnök.

Az alábbi linkre kattintva indul a műsor: Jó szórakozást! https://youtu.be/mck0Kkw9seE