Mindenből egy kevés

Program kezdete : 2024-01-26 15:00

Minden évben január 22-én Ünnepeljük a Magyar Kultúra Napját és a Magyar Himnusz születésnapját.
A VGYHE keretében működő Horizont Kultúrcsoport idén először összeállított “mindenből egy kevés“ címmel egy magyar kultúrát átfogó és jellemző programot.
A műsorban megtalálható népzene, irodalom, illetve fogyatékossággal élő alkotók műveiből egy válogatás. Ennek előadásában közreműködnek meghívott vendégek, és a Horizont Kultúrcsoport szólistái.
A rendezvény időpontja: 2024. január 26., péntek délután 15:00
Helye: a VGYHE irodája (1143 Budapest, Gizella út 19/B. Fszt/2.
A helyszín befogadóképessége miatt (legfeljebb 30 fő) a programon történő részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni az egyesület ügyfélszolgálatán lehet, telefonon, a
+36/1 273-0755
számon, vagy e-mailben
Ezúton tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy ezen időpontban tartjuk a farsangi fánk partit is, melyen fánkot lehet kóstolni, hiszen az idén február 13-án véget ér a farsangi szezon.
A délután során farsangi népszokásokról és bohózatokról is hallhatnak rövid előadást.
Meghívott vendégünk Fehérvári Edit, a Vakok Állami Intézetének munkatársa.
Közreműködik még: Stolmár Barbara, Gál András, Kovács Judit, valamint Berta Edina, a VGYHE Alelnöke.
Ünnepi köszöntőt mond Bukta Bence a Hermina Egyesület Elnöke.
A belépés díjtalan, de előzetes regisztrációhoz kötött.
Bereczk Istvánné
A Horizont Kultúrcsoport vezetője