LESEK KONFERENCIA 2021. NOVEMBER 20-ÁN

Program kezdete : 2021-11-20 11:00

2021 november 20. szombaton ismét megrendezésre kerül a LESEK konferencia a Lipták Villa – 1146 Budapest, Hermina út 3. cím alatt.

A kiállításon számos segédeszközt próbálhatnak ki és beszélhetnek a forgalmazókkal, fejlesztő cégekkel.

A rendezvény ideje alatt hasznos előadásokat tekinthetnek meg.

11:00 – Péter Gábor – Videó a vakoknak projekt bemutatása.

11:30 – Együttlátás? Kikkel, hogyan, mikor és miképpen? (Együttlátók Alapítvány bemutatkozása).

12:15 – Vakok és Gyengénlátók Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Egyesülete. – Telefotel.

12:50 – Informatika a Látássérültekért Alapítvány – Az Infoalap hardveres és szoftveres újdonságai.

14:00 – MÁV új Elvira rendszerének bemutatása. Előadó.

A rendezvény végén a kiállító cégek jóvoltából most is számos hasznos eszközt sorsolunk ki a jelenlévők között.

Figyelem! A rendezvényen szájat és orrot eltakaró maszk használata kötelező. Várjuk szeretettel Önt és érdeklődő ismerősét, családtagját is.

EGYESÜLETÜNK TOVÁBBI RENDEZVÉNYEI

Az alábbi rendezvényeinken is szeretettel várjuk Tagjainkat. Ezek részleteiről később adunk tájékoztatást.

2021. december 3. – Mikulás ünnepség

2021. december 17. – Hermina karácsony