LESEK KONFERENCIA 2016

Program kezdete : 2016-11-16 10:00

A Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesülete, valamint az egyesület Informatikai, Segédeszköz és Akadálymentesítési Bizottsága elkötelezte magát, hogy egy olyan fórumot hozzon létre, amely segítségével a segédeszközökre szorulókat, az eszközök fejlesztőit, gyártóit és forgalmazóit egy helyen összegyűjtve nyújtson segítséget a rászorulóknak. A rendezvényen kipróbálhatóak a beszéddel, tapintással segítő eszközöktől a látásjavító felszereléseken át az egyszerű, vakon jól használható, mindennapi tárgyakig sok minden, ami az életminőség javulását nyújtja a rászorulóknak. A széles választékot felvonultató kiállításhoz kapcsolódó konferencia előadóinak ahhoz biztosítunk lehetőséget, hogy legújabb fejlesztéseiket, készülékeiket bővebben, egy-egy előadás keretében mutathassák be az érdeklődőknek. A rendezvényen a regisztrált résztvevők nyereményjátékon vehetnek részt, ezen kívül az egyedül érkező látássérült látogatókat kísérőszolgálattal segítik aktivistáink a kiállítás helyszínén, valamint a rendezvény egyéb helyszínei közti közlekedésben.

Azonban ennyivel nem érhetjük be, szeretnénk fejlődni. Terveink között új szolgáltatások elindítása szerepel a LESEK rendezvény honlapjához (www.lesek.hu) kapcsolódóan. Hogy ezek mik is? Legyen meglepetés. De hogy ez a meglepetés működjön, Önre is szükség van! Érdeklődjön a helyszínen munkatársainknál, vagy keresse az Alkosoft BT. standját, figyelje a LESEK honlapját!

Jöjjön el! Vegyen részt rendezvényünkön ha Ön érintett, de szívesen várjuk akkor is, ha ismerősei, barátai, családtagjai körében tud érintett személyről. Szívesen látjuk akkor is, ha a téma iránt érdeklődik, akár fejlesztő, forgalmazó vagy gyártóként.

Látogassa meg rendezvényünket 2016. november 16.-án 10-16 óra között a XIV. kerület Hermina út 47 szám alatt a Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége székházában! Találjuk meg közösen az Ön részére leginkább megfelelő megoldásokat! Térjen haza egy hasznos segédeszközzel! Alakítson ki új kapcsolatokat, szerezzen új barátokat rendezvényünkön!

Tisztelettel és szeretettel hívja és várja önt a Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesülete, valamint az egyesület Informatikai, Segédeszköz és Akadálymentesítési Bizottsága