„Húsvéttól pünkösdig” – zenés, vidám délután Dr. Tátrai Zsuzsanna magyar néprajzkutató közreműködésével

Program kezdete : 2024-04-19 15:00

A VGYHE keretében működő Nosztalgia Klub zenés, vidám délutánt rendez a Hermina Egyesület irodájában.

Időpont: 2024. április 19. 15:00.

Cím: 1143 Budapest, Gizella út 19/b fszt./2.

A műsorban „Húsvéttól pünkösdig” címmel aktuális népművészeti dolgokról lesz szó.

Előadó:

Dr. Tátrai Zsuzsanna

magyar néprajzkutató, a néprajztudomány kandidátusa, a Magyar Tudományos Akadémia Bölcsészettudományi Kutatóközpont Néprajztudományi Intézete Folklór Témacsoportjának nyugalmazott tudományos főmunkatársa.

Közreműködnek a Horizont Kultúrcsoport szólistái.

Elhangzanak tájjellegű népdalok, slágerek és vidám anekdoták, történetek.

A belépés díjtalan, de a részvétel regisztrációhoz kötött, ugyanis a helyszín befogadóképessége miatt a férőhelyek száma korlátozott.

Regisztrálni a Hermina Egyesület irodájában lehet félfogadási időben telefonon és e-mail-ben:

06/1 273-0755

Minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!

A Nosztalgia Klub vezetősége nevében:

Bereczk Istvánné

klub vezető