GYŐRFI PÁL LESZ A VENDÉGÜNK!

Program kezdete : 2018-03-09 15:00

Kedves barátaink, tisztelt érdeklődők!

A telefonkezelők Baráti Köre 2018. március 9.-én 15 órai kezdettel ismét nyílt klubdélutánt tart.

Mint már megszokhattátok, ezekre az alkalmakra igyekszünk vagy egy érdekes témát hozni, amellyel ismereteinket bővíthetjük, vagy olyan vendéget hívunk, akivel – ismert ember lévén – szívesen beszélgetnénk életéről, munkájáról egy kellemes délután során. Ez alkalommal vendégünk egy olyan ember lesz, aki méltán népszerű, a média ismert személyisége. De nem húzzuk tovább az időt rejtélyeskedéssel: vendégünk Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője. Gyertek el, fogalmazzátok meg és tegyétek fel kérdéseiteket, vagy csak egyszerűen hallgassátok, amint a feltett kérdésekre válaszolva enged bepillantást az általa képviselt szervezet tevékenységébe.

Gyertek el, hiszen a Baráti Kör tagjai és vezetői szeretettel hívnak és várnak minden érdeklődőt! Örülünk, ha eljössz és jól érzed magad. Ha úgy gondolod, hogy szívesen tartoznál közénk, erre is van lehetőség, belépési szándékodat a klubdélután folyamán jelezheted.

Tisztelettel és szeretettel: a Baráti Kör tagjai és vezetősége