Felhívás mesemondó versenyre

Program kezdete : 2023-09-30 10:00

Tisztelt Érdeklődők!

A Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületének Nosztalgia Klubja mesemondó versenyt hirdet minden korosztály számára!

Ez az esemény Benedek Elek mese író, újságíró, országgyűlési képviselő tiszteletére 2005 óta a Magyar Népmese Napján kerül megrendezésre.

Részt vehet tagsági viszonytól függetlenül bárki, Aki szereti a meséket.

A versenyre két kategóriában várjuk a jelentkezőket:

1. gyermek kategória (14 éves korig),

2. ifjúsági- és felnőtt kategória (14—90+ éves kor között).

A jelentkezők egyéni vagy csoportos produkciójuk során, Egy magyar népmesével indulhatnak. Az előadás saját szavakkal történik, hűen ragaszkodva a mese írott szövegéhez. A versenyzőknek a választott mesét nyomtatva le kell adniuk a regisztráció során a zsűri részére.

Három tagú zsűri ítéli oda a versenyzőknek felajánlott díjakat, melyek közt színház jegyek, CD-k és segédeszközök is megtalálhatók.

Időpont: 2023. szeptember 30. 10:00

helyszín: Lipták Villa (1146 Budapest, Hermina út 3.)

Jelentkezni 2023. szeptember 23-ig lehet egyesületünk irodájában, ügyfélfogadási időben a

+36/1 273-0755

számon, vagy Bereczk Istvánné klubvezető elérhetőségén:

+36/20 977-0356

illetve az alábbi E-mail címeken: info@herminaegyesulet.hu

vagy horizontkultura@gmail.com

Szeretettel várunk minden mesemondót, határainkon innen és túlról egyaránt!

Bereczk Istvánné, a Nosztalgia Klub vezetője