egynapos ismeretterjesztő kirándulás Hatvanba

Kiemelt képünk illusztráció, forrás: Wikimedia Commons

Program kezdete : 2024-06-15 09:00

A VGYHE keretében működő Horizont Kultúrcsoport ismeretterjesztő kirándulást szervez 2024. június 15-én (szombat) Hatvanba.

A kirándulás díjtalan, annak költségeit az egyesület biztosítja.

Indulás a Keleti pályaudvarról az Agria InterRégió vonattal.

Az utazás egyénileg történik.

Mivel május végén menetrendváltozás várható, a jelentkezők számára később közöljük az indulás pontos időpontját.

Hatvanban a Tourinform Irodában találkozunk reggel 9:00-kor, és befizetjük az egész napos kirándulás összegét.

Az utazás célja megismerni hazánk régi családjainak múltját, lakóhelyét, így megtekintjük a híres Grassalkovich-kastélyt is.

Lesz városi séta, meglátogatjuk a Vadászati Múzeumot és a Hatvany Lajos Múzeumot.

Ebéd az Udvarház Vendéglőben.

Fakultatív kirándulás: a Hatvany Serfőzde megtekintése (ez utóbbi önköltséges).

A programon a Hermina Egyesület rendes, illetve pártoló tagjai is részt vehetnek.

Jelentkezési határidő: 2024. június 10.

Figyelem!

Kísérő szükséges!

Kérem, hogy az érvényes MVGYOSZ-tagkönyvét vagy MÁK-kártyáját mindenki hozza magával!

Jelentkezni lehet:

• A Hermina Egyesület irodájában félfogadási időben telefonon, illetve e-mail-ben:

+36/1 273-0755

• Bereczk Istvánné csoportvezetőnél telefonos egyeztetést követően.

Várjuk jelentkezésüket és jó szórakozást kívánunk!

A Horizont Kultúrcsoport vezetősége nevében:

Bereczk Istvánné

csoportvezető