EGY NAPOS KIRÁNDULÁS GYŐRBE – ELŐZETES JELENTKEZÉS

Program kezdete : 2023-04-22 8:00

A VGYHE keretében működő Nosztalgia klub 2023. április 22-én egynapos kirándulást szervez Győr városába.

Az utazás vonattal történik a reggeli órákban a Keleti pályaudvarról, és az érkezés is ugyan oda várható 18:00 körül.

A kirándulás célja ismeretterjesztő jellegű, hazánk fontosabb városainak, így Győr nevezetességeinek megismerése, felfedezése.

Idegenvezetőt a Turinform biztosít, melyet akkor veszünk igénybe, ha legalább 20 személy jelentkezik előzetesen a programra.

Ennek a szolgáltatásnak természetesen költsége van, melyet még nem ismerünk.

Ebédről is szeretnénk gondoskodni, előzetes érdeklődés alapján egy leves, főétel és desszert ára egy középkategóriás étteremben 5-6000 Ft között mozog.

Továbbá a vonatjegyet mindenki saját maga vásárolja meg, mivel nem tudjuk, ki jogosult a 65 éven felüliek kedvezményére és más egyéb kedvezményre.

Előzetes kalkuláció szerint kb. 10-12 ezer Ft körül van az összköltség.

Akit érdekel a program, kérjük, 2023. április 6-áig szíveskedjék jelentkezni a VGYHE ügyfélszolgálatán:

telefon: 06 (1) 273 0755 e-mail: info@herminaegyesulet.hu

vagy Bereczk Istvánné klubvezetőnél a 06 20 97 70 356-os telefonszámon.

Személyi kísérő szükséges!

Kérjük csak azok jelentkezzenek, akik biztosan részt tudnak venni a programon!

Tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy a program 20 fő alatti érdeklődés esetén nem kerül megvalósításra.