„Dalban élünk!” – Bartolf Zsuzsanna és Horváth Attila koncertje a fehérbot nemzetközi napja tiszteletére

A kép egy idősebb férfit ábrázol, aki őszi környezetben egy padon ül. A férfi elegánsan öltözött: szürke kardigánt, világoskék inget és csíkos nyakkendőt visel. Fején szalmakalap, szemén napszemüveg látható. Kezében fehér botot tart, mellette a padon egy gyönyörű, aranyszínű labrador retriever kutya ül. A kutya nyelve kilóg, ami boldog, elégedett állapotot sugall. A háttérben őszi fák láthatók, sárga és zöld levelekkel, ami kellemes, meleg hangulatot kölcsönöz a képnek. A pad fából készült, fonott háttámlával. (a kép leírását a Claude generálta)

Program kezdete : 2024-10-11 15:00

A fehérbot nemzetközi napja alkalmából Bartolf Zsuzsanna és Horváth Attila koncertje tekinthető meg a Hermina Egyesület irodájában. A Műsorban slágerek, operett részletek, népdalok, vidám, humoros kuplék hangzanak el.

A program időpontja: 2024. október 11. (péntek) 15:00 óra

A program helyszíne: a Hermina Egyesület irodája (1143 Budapest, Gizella út 19/B földszint 2.)

Jelentkezni a Hermina Egyesület ügyfélszolgálatán lehet félfogadási időben telefonon, vagy e-mail-ben:

06/1 273-0755

Várjuk mindazokat, akik egy kellemes délutánt szívesen eltöltenének velünk!

Bereczk Istvánné

kulturális vezető