ARANY SÉTA

Program kezdete : 2017-04-01 10:00

A VGYHE keretében működő Nosztalgia Klub Arany János költő születésének 200. évfordulója tiszteletére 2017. április 1.-én, szombaton irodalmi kirándulást szervez Nagykőrösre, melyen minden érdeklődőt – tagegyesülettől függetlenül – részt vehet. A kirándulás egy napos.

Utazás vonattal, a vonatjegyeket egyénileg vásárolja meg mindenki.

Nagykőrösön találkozás a Körzeti Csoporttal, valamint a helyi Arany János Nyugdíjas Klubbal. A nevezetességek megtekintése: Arany János Gimnázium, Petőfi emléktábla, templomok, koszorúzás, majd ebéd a Korzó étteremben.

Részvételi díj 3000 Ft, (háromezer forint), mely tartalmazza az ebédet, a koszorú költségét és az esetleges kiadásokat, belépőket.

Jelentkezési határidő: 2017. március 1.

A részvételi díjat Bereczk Istvánnénál és Czuth Gábornénál lehet befizetni általában keddi napokon az MVGYOSZ Székházban vagy megbeszélés szerint.

Elérhetőségeink:

horizontkultura@gmail.com vagy pedig 06-20-9770-356

Csoport kísérők: Erdős Márta és Lévai Alfonz.

Minden érdeklődőt szeretettel vár a Vezetőség