„ANYÁK DICSÉRETE” CÍMMEL SZERVEZ ANYÁKNAPI MŰSORT A VGYHE HORIZONT KULTURCSOPORTJA 2023. MÁJUS 9-ÉN, 15:00-TÓL

Program kezdete : 2023-05-19 15:00

Tisztelt Érdeklődők, Kedves Édesanyák!

A Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületének Horizont Kultúrcsoportja Anyák napi ünnepséget szervez 2023. május 9-én 15 órai kezdettel a Vakok Állami Intézetének földszinti rendezvénytermében:

Cím: 1146 Budapest, Hermina út 21.

Az esemény nyilvános, bárki részt vehet rajta. A belépés díjtalan, de regisztrációhoz kötött.

Az ünnepségen fellépnek a Vakok Iskolájának első osztályos tanulói, a Horizont Kultúrcsoport szólistái, valamint más meghívott vendégek.

Ünnepi köszöntőt mond Bukta Bence, a Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületének Elnöke.

Minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk tisztelegni, emlékezni és köszönteni az édesanyákat, akiknek az életünket köszönhetjük!

Üdvözlettel:

Bereczk Istvánné