A Szigorú Szamuráj éjszakája – Retro-Pop-Metal őrület | Continoom

A kép egy zenekart ábrázol, feltehetően a "Continuum" nevű együttest, mivel ez a név látható nagy betűkkel a kép tetején. Az együttes öt férfiból áll, akik egymás mellett állnak. Balról jobbra haladva: 1. Egy szőke hajú férfi bőrdzsekiben és mintás pólóban. 2. Egy baseballsapkás férfi, szakállal, fekete pólóban. 3. Középen egy hosszú hajú férfi áll, aki feltehetően az énekes, fekete bőrdzsekiben. 4. Egy szakállas férfi fekete pólóban, amelyen "Danko Jones" felirat látható. 5. Végül egy sötét hajú férfi egyszerű fekete pólóban. Mindannyian komoly arckifejezéssel néznek a kamerába, ami tipikus a rockzenekarok promóciós fotóin. Az öltözékük és megjelenésük alapján egy rock vagy metal együttesnek tűnnek. A háttér fehér, ami kiemeli az alakjukat és a "Continuum" feliratot a kép tetején. (A kép leírását a Claude generálta)

Program kezdete : 2024-10-11 19:00

A VGYHE  Október 11-én pénteken este koncert látogatást szervez a Muzikum Klub & Bisztróba (1088 Budapest, Múzeum u. 7.), 19:00 és 23:00 között.

Az esemény leírása röviden:

„Talán láttál, vagy hallottál már egy-két elképesztő feldolgozást a Continoom zenekartól. Az esemény címéből kitalálhatod, hogy mi fog történni ezen az estén. A Continoom egy metal zenekar. Tavaly év végén kitalálták, hogy modern metal hangszerelésre írják át a gyerek- és tinikorunkban a rádió által szétjátszott popslágereket. Igen: Szomorú Szamuráj, Álomhajó, Titkos üzenet, Takarítónő, Dübörög a ház, hogy csak a legjavát említsük.

Október 11-én, a Muzikumban hatalmas bulit csapnak! Gyere, és tombold ki magad azokra a dalokra, amiket imádtál vagy utáltál, de a mai napig kívülről tudod a szövegét…”

Menetrend:

• 19:00 – Kapunyitás
  • 20:00 – Semmi Pán(i)k
  • 20:50 – CONTINOOM

A belépőjegy: 2400 Ft/fő, valamint előzetes regisztrációhoz kötött!

A programra kísérőt nem tudunk biztosítani!

Jelentkezni kizárólag az egyesület elérhetőségein lehetséges:

+36/1 273-0755

Jelentkezési határidő: 2024. október 8.

A jelentkezőket a regisztrációs időszak lezárta után e-mailben tájékoztatjuk a program további részleteiről.