Összefoglaló a VGYHE 2024. július 30-án tartott elnökségi üléséről

A Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesülete elnöksége 2024. július 30-án 18:00 órai kezdettel online elnökségi ülést tartott.

Bukta Bence elnök beszámolójában elmondta:

• Működik a bankkártya POS-terminál az irodában, egyelőre az átláthatóság szempontjából tesztelés alatt áll.
  • A Zuglói Civil Alap pályázatán 500.000 Ft-ot nyert az Egyesület a Horizont Kultúrcsoport szeptember végi mesemondó versenyének támogatására.
  • A Zuglói Zrt.-hez benyújtásra kerültek a készre jelentéshez kért dokumentumok. További statikai terveket és az áramhálózat átvizsgálását kérték.
  • Bejegyzésre került a Gizella úti iroda, mint az Egyesület székhelye.

Az elnökség elfogadta és döntést hozott a 2024. évi segédeszköz pályázat-, a 2024. évi tanulmányi pályázat- és a 2024. évi azonnali elbírálású segédeszköz pályázat kiírásáról.

Az elnökség megszavazta, hogy az Egyesület a Nagykőrösi Kistérségi Körzeti Csoport 2024. augusztus végi főzős rendezvényét 230.000 Ft-tal támogatja.

Az elnökség szintén döntést hozott egy új OTP-alszámla nyitásáról, hogy az Egyesület bekerülhessen az OTP adománygyűjtési programjába.

(az összefoglalót készítette: Kovács Ivett)