Összefoglaló a VGYHE 2024. április 25-én tartott elnökségi üléséről

A Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesülete elnöksége 2024. április 25-én 18:30 órai kezdettel online elnökségi ülést tartott.

Az elnöki beszámolóból megtudtuk, hogy a diszkontkincstárjegy lekötésre került 2025 februárjáig; kb. 1,1 millió forint lesz a hozama.

Az iroda biztonságvédelmi rendszere az elnökségi ülés napján beüzemelésre került.

Az elnökség megvitatta és megszavazta, hogy az alábbi három dokumentumot a közgyűlés elé terjeszti és elfogadásra javasolja:

• az egyesület 2023. évi egyszerűsített éves beszámolóját és közhasznúsági mellékletét,
  • az elnökség 2023. évi szakmai beszámolóját,
  • az egyesület 2024. évi költségvetési tervét.

Az elnökség határozatot hozott, hogy Borsodi Zsuzsanna és Vaskó Mária

„a Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületéért” Oklevelet

kapjon, majd arról, hogy Balázs Imrénét javasolja a közgyűlésnek a

Pinviczki György emlékéremre.

Az egyéb hozzászólásokban Győrfi Attila a Gizella úti telephely felújításának lezárásáról kérdezett, amely várhatóan 2024. május végére hivatalosan is meg fog történni.

(Az összefoglalót Kovács Ivett készítette)