Nosztalgia Klub tagdíjbefizetés

Értesítjük kedves klubtagjainkat, illetve azon érdeklődőket, akik szeretnének hozzánk csatlakozni, hogy 2024. május 27–június 8. között tagsági díjat szedünk, melynek összege változatlanul 1000 Ft (azaz ezer forint).

A Nosztalgia Klub tevékenységéről bővebben a Hermina Egyesület honlapján tájékozódhatnak, ahol a korábban megrendezett programjainkról készített beszámolókat, valamint a tervezett rendezvényeinket is megtalálják.

Ezenkívül a VGYHE elnökségétől, valamint a Közművelődési- és Kulturális Bizottság (KKB) tagjaitól tudnak bővebb felvilágosítást kérni.

A tagsági díj befizetése feljogosítja a tagokat, hozzátartozóikat, kísérőiket arra, hogy a Nosztalgia Klub által szervezett programokon részt vegyenek.

Minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk egyesületi tagsági viszonytól és életkortól függetlenül, hiszen már közel 30 éve működünk!

Jelentkezzenek, ismerjék meg programjainkat, melyekből ősszel nagyon komoly kínálat várható!

A tagdíj befizetése történhet:

• Személyesen a Hermina Egyesület irodájában félfogadási időben időpont-egyeztetést követően:

+36/1 273-0755

• Bereczk Istvánné klubvezetőnél telefonos egyeztetést követően:

06/20 977-0356

• Czuth Gáborné klubvezető-helyettesnél ugyancsak telefonos egyeztetést követően.

Üdvözlettel:

Bereczk Istvánné