Igényfelmérés – Advent Bécsben

A kép egy gyönyörű karácsonyi vásárt ábrázol egy európai városban. A jelenet este játszódik, és a tér tele van élettel és fénnyel. Az előtérben számos piros tetejű faház látható, amelyek a vásár standjai. Ezek a bódék fényfüzérekkel vannak díszítve, és úgy tűnik, különféle árukat és ételeket kínálnak. Az emberek sétálgatnak a standok között, élvezve az ünnepi hangulatot. A háttérben látható a város történelmi központja, amelyet hagyományos, színes épületek szegélyeznek. Az épületek többemeletes, meredek tetejű struktúrák, némelyik favázas stílusban épült. Az ablakok világítanak, meleg fényt árasztva a térre. A tér közepén egy hatalmas, fényesen kivilágított karácsonyfa áll, amely a vásár központi elemeként szolgál. A fák ágait is apró fények díszítik, tovább fokozva az ünnepi hangulatot. Az egész jelenet egy varázslatos, meleg atmoszférát áraszt, tele színekkel, fényekkel és a karácsonyi ünnepek örömével. Az égbolt sötétkék, jelezve, hogy ez egy esti felvétel, ami kiemeli a vásár fényeit és hangulatát. (a kép leírását a Claude generálta)

A VGYHE megfelelő számú jelentkező esetén csoportos autóbuszos utazást szervez Bécsbe, 2024. december elejére.

Bécs városa mindig számos meglepetést tartogat, legfőképp az adventi időszakban. A program keretében ellátogatunk a Heindl Csokoládégyárba, a Schönbrunni kastélyparkba, valamint a délután folyamán megnézzük az izgalmas, látványos bécsi adventi vásár forgatagát is.

Indulás Budapestről kora reggel, érkezés késő este ugyanide.

Várható részvételi díj: 20.000 Ft/fő, amely tartalmazza:

• utazás felsőkategóriás autóbusszal
  • látogatás a Schönbrunni kastélyparkban és vásárban
  • csoportkísérő idegenvezető
  • informatív városnézés
  • kötelező városi belépő + transzfer
  • csokiprogram + Schönbrunni kastélypark és adventi vásár program
  • utasbiztosítás

Figyelem!

Fizetni csak egyösszegben, készpénzben lehetséges személyesen az egyesület irodájában! SZÉP-kártyát nem áll módunkban elfogadni!

Fontos, hogy a befizetések csak abban az esetben kezdődnek meg, ha a jelentkezők száma eléri a minimum létszámot, amely a program megvalósulásához szükséges!

Jelentkezni kizárólag az egyesület elérhetőségein lehetséges:

+36/1 273-0755

Jelentkezési határidő: 2024. október 10.

Török-Zselensky Eszter

a VGYHE kulturális szervezője