2025. évi tagdíj befizetése

Kérjük, segítse Egyesületünket a 2025. évi tagdíj határidőben történő befizetésével,

2024. október 7-től 2024. november 29-ig!

A tagdíj összege 3000 (azaz háromezer) forint. A tagdíjat banki átutalással, vagy időpontfoglalást követően személyesen készpénzzel vagy bankkártyával lehet befizetni az Egyesület ügyfélszolgálatán.

Kérjük Önöket, amennyiben van rá lehetőségük, a tagdíjat banki átutalással fizessék meg!

A Hermina Egyesület bankszámlaszáma: 11714006-25983751

A közlemény rovatban feltétlenül tüntessék fel a nevüket, törzsszámukat – amely megtalálható a tagkönyv legutolsó oldalán –, illetve, hogy „2025. évi tagdíj”!

Amennyiben a tagdíjat átutalással rendezi, kérjük, hogy tagkönyvét juttassa el hozzánk érvényesítésre!

Betelt tagkönyv esetén az új tagkönyv ára 540 Ft, azaz ötszáznegyven forint, a fotókészítés pedig 560 Ft, azaz ötszázhatvan forint. A tagkönyv cseréje csak ügyfélszolgálatunkon, személyesen lehetséges!